Współpraca

Na blogu poruszam tematykę związaną z podróżami, smakami i regionem, w którym mieszkam.

Serwis powstał pod tą domeną 1 lipca 2013. Stronę (tymrazem.pl) odwiedza ponad 6000 unikalnych użytkowników miesięcznie . Zarządzam również fanpagem (facebook.com/tymrazem) skupiającym  ponad 3900 osób. W 2014 roku użytkownicy wygenerowali ćwierć miliona odsłon. Oprócz wspomnianych kanałów często publikuję również treści na Google+, Twitter, Instagram i Pinterest na kontach imiennych.

Chętnie włączę się w Twoje projekty, ale mam też w zanadrzu kilka swoich, w których partnerzy są mile widziani.

Możemy współpracować w kilku obszarach:

Blog

Tutaj wachlarz jest całkiem szeroki. Pomysłów i form jest sporo. Jeżeli Twoja marka/produkt pasuje do tematyki bloga i moich przekonań zdarza mi się ją opisać, zrecenzować czy przetestować w boju. Konkursy dla czytelników również są mile widziane. Chętnie odwiedzę Twój lokal gastronomiczny, wydarzenie lub przeczytam Twoją książkę. Napisz, a na pewno znajdziemy pole do współpracy.

Spacery

Jeżeli planujesz pobyt w Kielcach wraz z grupą, a może często gościsz przyjezdnych w naszym mieście? Chętnie zorganizuję dla Was spacer po Kielcach obejmujący najciekawsze atrakcje naszego miasta. Wzbogacony może być o dowolną tematykę od historycznej do współczesnej, kulinarnej wędrówki. Spacer może być idealną formą na integrację pracowników oraz zagospodarowanie czasu swoim gościom. Prowadzony może być po polsku lub angielsku.

Doradztwo

Jeżeli zasoby kreatywności w zakresie reklamy, PR, organizacji eventów czy social mediów są u Ciebie na wyczerpaniu to jest to kolejny obszar, w którym możemy znaleźć wspólny język. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem przy rozwijaniu Twojej marki lub produktu.

Liczba czytelników stale rośnie a w pierwszej połowie 2017 roku przedstawiała się tak:

 

Statystyki Facebook za pierwszą połową 2016 roku:

Jestem otwarty na wszelkie kreatywne kampanie reklamowe, recenzje, wyjazdy i inne formy współpracy. Na co dzień mieszkam w Kielcach, ale wyjazdy nie stanowią dla mnie problemu.

Jakub Juszyński

napisz@tymrazem.pl

lub zadzwoń 503 050 384

Współpracowałem m.in. z:

ginlubuski  ExpressMap soudal