Różne imprezy już w Kielcach były. Znacie już dobrze moje spacery, ale przyszedł czas na coś nowego. W ten sposób powstała I wymiana sadzonek. Lubisz rośliny i masz ich pełen balkon lub ogródek, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę w tym temacie? To wydarzenie dla Ciebie.

Wymiana potrwa dwie godziny (11-13), a odbędzie się 19 kwietnia w ogrodzie Pałacyku Zielińskiego w Kielcach przy ul. Zamkowej.

Po co się spotykamy? Przede wszystkim chcemy się poznać i porozmawiać. Siejąc różnorodne rośliny co roku, na pewno kiełkuje Wam więcej niż potrzebujecie. Może zdarza Wam się przywieźć ciekawe rośliny z egzotycznych podróży i nie macie już na wszystkie miejsca? To będzie wydarzenie dla Was.

Jeżeli nie macie roślin na wymianę, a chcielibyście wprowadzić odrobinę zieleni do swoich domów i ogrodów to także zapraszamy. Przynieście na wymianę coś innego (mile widziane przetwory, ciasta, rękodzieło lub inne, ciekawe przedmioty).

Wśród sadzonek znajdą się na pewno ciekawe okazy. Obok kwiatów ozdobnych, znajdą się i te jadalne oraz warzywa i owoce (także egzotyczne).

Ja w domu mam sporą hodowle więc podzielę się także sposobami jak uprawiać niektóre z gatunków. Chętnie także posłucham Waszych porad.

Wydarzenie na facebooku