Spacery

Kielce i ich okolice są miejscami ciekawymi i przez wielu nieodkrytymi. Poznajmy je razem! Spacery po Kielcach to doskonała okazja do odkrycia czegoś nowego.

Spacery po Kielcach (city walk)

Od 2014 roku organizuję spacery po naszym mieście i regionie. Jeżeli chcesz do nich dołączyć to po prostu przyjdź na miejsce spotkania w wyznaczonym terminie 🙂

Każdy spacer to okazja do odkrycia nowych, ciekawych miejsc, poznania innych, aktywnych ludzi i miłego spędzenia czasu! 🙂 Spacerujemy w zimie i w lecie, w dzień i w nocy, w słońcu i w śniegu więc dla każdego znajdzie się coś miłego!

Udział w spacerach jest darmowy, ale jeżeli Ci się spodobało możesz po spacerze wrzucić coś do świnki skarbonki lub wesprzeć mnie na Patronite! 🙂

Najbliższe spacery:

8 stycznia (10:00) Śladami kieleckich Żydów
Koniec ul. Sienkiewicza (przy wejściu do tunelu pod PKP, obok Grand Hotelu)

5 lutego (10:00) Kielce w pigułce
Parking przy kościele św. Wojciecha

Spacery na zamówienie

Jeżeli wybierasz się z rodziną, znajomymi lub pracownikami do Kielc i chcesz w niebanalny sposób poznać nasze miasto to koniecznie się odezwij!

Chętnie zaplanuję Wam pobyt uwzględniając zwiedzanie obiektów, tematyczne spacery oraz rekomendacje kulinarne. Tematykę Waszego pobytu dostosuję do Waszych zainteresowań. Nacisk na historię, architekturę, naturę, a może spacer nocą? Nie ma problemu!

Tak było!