Współpraca

Cześć!

Jeżeli tu jesteś to znaczy, że masz pomysł na wspólne działanie lub właśnie go potrzebujesz 🙂

Na blogu poruszam tematykę związaną z podróżami, smakami i regionem, w którym mieszkam. Często obszary te przeplatają się między sobą.

Blog powstał pod tą domeną 1 lipca 2013. Stronę (tymrazem.pl) odwiedza ponad 30 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Zarządzam również fanpagem (facebook.com/tymrazem) skupiającym  prawie 10 000 osób oraz społecznością na FB – Jemy w Kielcach.  Oprócz wspomnianych kanałów często publikuję również treści na Twitter, Instagram, TikToku i Pinterest.

Chętnie włączę się w Twoje projekty, ale mam też w zanadrzu kilka swoich, w których partnerzy są mile widziani.

Możemy współpracować w kilku obszarach:

Blog

Tutaj wachlarz jest całkiem szeroki. Pomysłów i form jest sporo. Jeżeli Twoja marka/produkt pasuje do tematyki bloga i moich przekonań zdarza mi się ją opisać, zrecenzować czy przetestować w boju. Konkursy dla czytelników również są mile widziane. Chętnie odwiedzę Twój lokal gastronomiczny, hotel wydarzenie lub przeczytam Twoją książkę. Napisz, a na pewno znajdziemy pole do współpracy.

Spacery

Jeżeli planujesz pobyt w Kielcach wraz z grupą, a może często gościsz przyjezdnych w naszym mieście? Chętnie zorganizuję dla Was spacer po Kielcach obejmujący najciekawsze atrakcje naszego miasta. Wzbogacony może być o dowolną tematykę od historycznej do współczesnej, kulinarnej wędrówki. Spacer może być idealną formą na integrację pracowników oraz zagospodarowanie czasu swoim gościom. Prowadzony może być po polsku lub angielsku.

Wyjazdy

Na blogu podróże połączone z lokalnymi smakami są na porządku dziennym. Chętnie biorę udział w różnorodnych wyjazdach. Mogę opisać miejsce, miasto czy region pod kątem turystycznym, kulinarnym czy też pobytu z dziećmi. Na co dzień jeżdżę samochodem, ale nie boję się latać samolotem i często używam też tego środka transportu. Chętnie również zorganizuję wyjazd dla Ciebie lub Twojej firmy.

Doradztwo

Jeżeli zasoby kreatywności w zakresie reklamy, PR, organizacji eventów czy social mediów są u Ciebie na wyczerpaniu to jest to kolejny obszar, w którym możemy znaleźć wspólny język. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem przy rozwijaniu Twojej marki lub produktu.

Referencje

Statystyki

Liczba czytelników stale rośnie. Czerwiec 2022 roku na blogu przedstawiał się tak:

Jestem otwarty na wszelkie kreatywne kampanie reklamowe, recenzje, wyjazdy i inne formy współpracy. Na co dzień mieszkam w Kielcach, ale wyjazdy nie stanowią dla mnie problemu. Porozmawiajmy! 🙂

Jakub Juszyński

napisz@tymrazem.pl

lub zadzwoń 503 050 384

Współpracowałem m.in. z: