Jak już mogliście zauważyć kwestia jedzenia i dobrego smaku odgrywa u mnie dość istotną rolę. Cieszą mnie nowe miejsca, usługi i smaki, które w naszym mieście się pojawiają. Z radością więc przyjąłem informację o pewnej nowości, którą możecie ze mną przetestować…

Jeżeli mówimy o trendach to minione lata minęły pod znakiem burgerów. Pojawiały się zapiekanki i rameny, ale jednak burgery zyskiwały na popularności.  Dobry burger to skarb, a taki, którego składniki można samodzielnie komponować w zależności od upodobań to już prawie raj.

Mogę Wam zdradzić sekret, że lada dzień Mc Donalds wprowadza w naszym mieście nową usługę. Będzie ona dawać możliwość odkrywania i komponowania nowych zestawień smakowych. Wy możecie przetestować ją już dzień wcześniej 🙂

Jeżeli będziecie w Kielcach w czwartkowy wieczór (3 III 2016 r.) to mam dla Was konkurs 🙂

Do wygrania są dwa zaproszenia na Vip Party. Będę na nim również i ja więc będzie okazja do rozmowy.

Zadanie jest proste. Napiszcie mi maila na adres napisz@tymrazem.pl, w którym opiszecie jak wyglądałby (a przede wszystkim smakował) Wasz burger idealny?

Na opisy czekam do wtorku (1 III 2016 r.) do północy, a w środę przed południem ogłoszę dwóch zwycięzców, autorów najciekawszych opisów, którzy pójdą ze mną w czwartek 03.04 na Vip Party.

jakub-cyt-02 copy