Oferta śniadaniowa w naszym mieście dopiero się rozwija. Ja, pracując nie często mam też okazję próbować jej tajników w kieleckich lokalach. Korzystając z urlopu udaliśmy się na śniadanie. Restauracja Kielecka miała akurat ciekawą promocję!

Restauracja Kielecka całkiem niedawno wprowadziła ofertę śniadaniową. Oprócz klasycznej oferty, którą możemy zamówić z karty mamy do dyspozycji też ofertę promocyjną. Dostępna jest ona tak jak śniadania czyli od 9 do 12 (w tygodniu).

W ramach śniadaniowej oferty promocyjnej do każdej zakupionej kawy  (7-8 zł) lub herbaty (5 zł) możemy dokupić śniadanie za 2 zł. Możemy wybrać spośród dwóch opcji – kiełbaski lub jajecznica.

Tak jak to bywa u mnie wybrałem obie opcje :). Różnią się one wspomnianymi wcześniej składnikami. Oprócz nich na talerzu pojawiły się również inne elementy. Wśród nich plasterki wędliny, świeże bułki, masło i sałata z pomidorami i dressingiem.

W zestawie z herbatą śniadanie kosztuje 7 zł. Jak za tą cenę (ale nawet gdyby kosztowało dwa razy tyle) to jest bardzo smaczne. Produkty były świeże, a pieczywo chrupiące. Z powodu pracy 8-16 nie szybko będzie mi dane zjeść je ponownie, ale może jeszcze nadarzy się okazja.

Restauracja Kielecka znajduje się przy Placu Wolności, a relację z poprzedniego pobytu możecie przeczytać tutaj.

Czy takie promocje są dobre? Zdecydowanie tak! Jeżeli lokal dobrze pracuje ze składnikami i marżami to może skalkulować promocję tak, żeby do niej nie dołożyć, a zyski marketingowe, które osiągnie mogą być znacznie większe!

Restauracja Kielecka
Restauracja Kielecka
Restauracja Kielecka