Stawiam, że większość z Was ma w domu sporo rzeczy, które nie do końca są potrzebne, ale trochę żal wyrzucić. Nasze domy często kryją całe góry „skarbów”. Co z nimi zrobić? Oto jeden z pomysłów – wymiana.

Dzisiaj odbyła się premiera imprezy „Wymień, sprzedaj, kup” na dziedzińcu Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Celem wydarzenia było stworzenie platformy do wymiany lub sprzedaży ubrań i innych rzeczy z szaf oraz rękodzieła. Pomimo nie do końca sprzyjającej pogody postanowiłem odwiedzić to wydarzenie. Pozytywnie się zaskoczyłem ilością „stoisk”. Było ich co najmniej kilkanaście. Można na nich było znaleźć ubranka i akcesoria dziecięce, zabawki, ubrania, buty i ręcznie robioną biżuterię. Atrakcyjne ceny i miła atmosfera sprzyjała transakcjom. Może zabrakło trochę jakiejś muzyki w tle, ale to do nadrobienia. Nie było zbyt wielu odwiedzających, ale jak na pierwszy raz uważam imprezę za udaną. Zaopatrzyłem się w śpioszki dla Zuzi i maskotkę-amonita :). Na pewno wybiorę się na kolejną edycję, którą organizatorki już planują. Myślę, że przytargam ze sobą jakieś rzeczy na sprzedaż lub wymianę. Po sprzątaniu w domu zostało ich trochę.

Jeżeli macie jakieś niepotrzebne rzeczy, a przede wszystkim chcecie poznać nowych ludzi i powymieniać się pomysłami to szukajcie informacji o kolejnej akcji. Trzymam kciuki za jej rozwój, a kto wie w przyszłości może organizatorki poszerzą ją o jakieś elementy kulinarne 🙂

wymień, kup, sprzedaj
wymień, kup, sprzedaj
wymień, kup, sprzedaj

wymień, kup, sprzedaj
wymień, kup, sprzedaj
wymień, kup, sprzedaj
wymień, kup, sprzedaj