Gastromoda na kanapki przyszła też do Kielc. Świeże, smaczne, o wyszukanym smaku zaspokoją duży i mały głód. Gdzie zjeść najlepsze kanapki w Kielcach?

Na wstępie dodam, że nie chodzi mi o burgery, które w jakiś sposób pod kanapkę mogą się kwalifikować, ani o kanapki śniadaniowe. Zresztą zobaczcie sami o jakie chodzi! 🙂

Lista najlepszych pięciu jest podana w losowej kolejności

UWAGA – podczas powstawania wpisu jeden z lokali zdążył się zamknąć (Sandwich Club), ale kanapki w nim podawane dostępne są w sąsiednim Burger&Co.

Sandwich Club (artykuł)

Lokal znajdował się przy ul. Bodzentyńskiej, a otworzyli go właściciele znanego Kielczanom Burger & Co. W swojej ofercie miał bardzo smaczne kanapki. Mięsa przygotowywali na miejscu więc w smaku były nie powtarzalne. Może ceny nie były niskie, ale doznania dla podniebienia ciekawe. Według informacji na lokalu, kanapki aktualnie dostępne są w w Burger & Co wiec kilkanaście metrów obok.

Najlepsze kanapki w Kielcach

Magazyn Duża 9 (artykuł)

Chyba najnowszy z lokali, które tutaj się znajdują. Mieści się przy ul. Dużej, a w swojej ofercie ma praktycznie tylko kanapki i sałatki. Wśród kanapek jest sporo ciekawostek. Moimi ulubieńcami są kanapki zawierające rozbratel, camembert lub chorizo. Lokal nie jest duży, ale czynny dość długo. Ogromny plus za to, że bułki pieką na miejscu.

Najlepsze kanapki w Kielcach

Na dzień dobry (artykuł)

To z kolei chyba najmniej znany z lokali, które tu występują. Oferuje kanapki i tosty. Jedzenie jest smaczne, a lokal jasny i miło urządzony – dobry na śniadanie. Znajduje się przy ul. Radiowej tuż obok Al. IX Wieków Kielc.

Najlepsze kanapki w Kielcach

Restauracja Boho

Na początku oferował burgery, ale jakiś czas temu wprowadził też do menu kanapki. Nie byle jakie bo amerykańskie klasyki – Rubena i Philly Cheese Steak. Obie smaczne i interesujące w smaku. Dobra alternatywa dla burgerów i innych obiadowych dań. Obie kanapki kosztują po niecałe 30 zł. Dla normalnej osoby jedna w zupełności wystarczy, ale ja dałem radę obu naraz.

Najlepsze kanapki w Kielcach

Del Favero (artykuł)

Lokal, o którym krążą legendy. Otwarty tylko w tygodniu i to w godzinach, które nie każdemu przypadną do gustu. Warto jednak się postarać i zajrzeć super pizza i rewelacyjne kanapki. Robione na świeżym pieczywie z włoskimi składnikami są punktem obowiązkowym na kulinarnej mapie Kielc.

Najlepsze kanapki w Kielcach

Smacznego! 🙂

A Wy gdzie chodzicie na najlepsze kanapki w Kielcach?